Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy informacje przechowywane w przeglądarce internetowej.
Sprawdź cel, warunki przechowywania lub dostępu do nich w Polityce prywatności.
Zamknij

  1. Poszukujemy tłumaczy z języka angielskiego, hiszpańskiego i włoskiego w zakresie medycyny oraz weterynarii
    Aplikacje prosimy wysyłać na adres e.blazejewska@edraurban.pl

  2. Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PHARMA KEY ACCOUNT MANAGER

miejsce pracy: Wrocław

 Zakres obowiązków

  • realizacja budżetu sprzedaży produktów do firm farmaceutycznych
  • współopracowywanie nowych projektów dla klientów B2B
  • budowanie i rozwój relacji z klientami
  • przygotowanie prezentacji i szkoleń dla klientów

Wymagania

  • wykształcenie wyższe medyczne (kierunki farmaceutyczny, lekarski lub weterynaria)
  • znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat.B
  • kreatywność
  • komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów

Aplikacje prosimy wysyłać na adres biuro@edraurban.pl

Prosimy, o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Edra Urban & Partner sp. z o.o.  dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Edra Urban & Partner sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu 50-011, ul. Kościuszki 29. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować używając adresu: biuro@edraurban.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: art. 22¹ § 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. Rozporządzenia RODO w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych). Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Czas przechowywania danych: powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonej rekrutacji. Przewidywane kategorie odbiorców danych: osoby zajmujące się rekrutacją i kadra decydująca o zatrudnieniu. Przysługujące prawa: prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Państwa dane nie będą udostępniane podmiotom trzecim.

Jeśli wyszukasz anat* wtedy wyszukiwarka znajdzie słowa zaczynające się na anat, na przykład anatomia.
Anatomia Sobotta Flashcards. Kości, stawy i więzadła. Polskie mianownictwo anatomiczne
Bestsellers bar
Koty. Weterynaryjna praktyka kliniczna
Kinetic Control. Ocena i reedukacja niekontrolowanego ruchu