Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy informacje przechowywane w przeglądarce internetowej.
Sprawdź cel, warunki przechowywania lub dostępu do nich w Polityce prywatności.
Zamknij

  1. Poszukujemy tłumaczy z języka anielskiego, hiszpańskiego i włoskiego w zakresie medycyny oraz weterynarii
    Aplikacje prosimy wysyłać na adres e.blazejewska@edraurban.pl

  2. Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

REDAKTORA
miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków

  • współpraca w kreowaniu planu wydawniczego
  • rekomendowanie nowych tytułów
  • ocena konkurencyjnej oferty wydawniczej konkurencji,
  • kontakty z lekarzami w celu zidentyfikowania potrzeb rynku
  • współpraca z autorami, tłumaczami, redaktorami
  • wstępna ocena publikacji
  • rozwiązywanie wątpliwości merytorycznych w fazie produkcyjnej publikacji
  • zamawianie plików produkcyjnych, egzemplarzy okazowych, udział w konferencjach i spotkaniach zagranicznych
  • współpraca z działami praw i licencji wydawnictw zagranicznych

Wymagania

  • wykształcenie wyższe medyczne (kierunki lekarski lub weterynaria)
  • znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat.B
  • mile widziana znajomość międzynarodowego i krajowego rynku książek
  • kreatywność,  pomysłowość, zaangażowanie, pracowitość
  • komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów

Aplikacje prosimy wysyłać na adres biuro@edraurban.pl

Jeśli wyszukasz anat* wtedy wyszukiwarka znajdzie słowa zaczynające się na anat, na przykład anatomia.
Anatomia Sobotta Flashcards. Kości, stawy i więzadła. Polskie mianownictwo anatomiczne
Bestsellers bar
Kinetic Control. Ocena i reedukacja niekontrolowanego ruchu
Powięź. Sport i aktywność ruchowa